Prostředky na podlahy

Floor sapon Limetka a máta je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s vůní limetky a máty.
49,13 Kč
Floor sapon Mountain Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů. Vůně horských květin. 
49,13 Kč
Floor sapon Spring Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s vůní jarních květů.
49,13 Kč
Floor sapon Active Soda je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s přídavkem aktivní sody. Vůně pomerančů. 
49,13 Kč
Floor sapon Garden Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s vůní zahradních květin.
49,13 Kč
Floor Cherry universální sapon se silikonem je vysoce účinný čistící přípravek určený na čištění dlažby a obkladů, terakoty, PVC a ostatních umělých povrchů. Nezanechává šmouhy a kapky. Svěží vůně třešní. 
49,13 Kč
Floor sapon Limetka a máta universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s antibakteriálním účinkem a vůní Limetky a máty. Ekonomické balení 5l. 
120,27 Kč
Floor sapon Mountain Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů. Vůně horských květin. Ekonomické balení 5l.  
122,00 Kč
120,27 Kč
Floor sapon Spring Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s vůní jarních květů. Ekonomické balení 5l. 
122,00 Kč
120,27 Kč
Floor sapon Active Soda je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s přídavkem aktivní sody. Vůně pomerančů. Ekonomické balení 5 l. 
122,00 Kč
120,27 Kč
Floor sapon Garden Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s antibakteriálním účinkem a vůní zahradních květin. Ekonomické balení 5l. 
122,00 Kč
120,27 Kč
Floor universální sapon s Marseillským mýdlem a vůní Violet Lilac. Vysoce účinný čistící přípravek určený na čištění všech povrchů (dlažby a obkladů, PVC a ostatních umělých povrchů). Nezanechává šmouhy a kapky. Svěží vůně fialových šeříků. 
43,92 Kč
Floor universální sapon s Marseillským mýdlem a vůní White Flowers. Vysoce účinný čistící přípravek určený na čištění všech povrchů (dlažby a obkladů, PVC a ostatních umělých povrchů). Nezanechává šmouhy a kapky. Svěží vůně bílých květů. 
43,92 Kč
Floor universální sapon s citronovým olejem. Vysoce účinný čistící přípravek určený na čištění všech povrchů (dlažby a obkladů, PVC a ostatních umělých povrchů). Nezanechává šmouhy a kapky. Svěží vůně citrusů. 
43,92 Kč
Floor mýdlový čistič dřeva s mandlovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni.
42,23 Kč
Floor mýdlový čistič dřeva s arganovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni.  
42,23 Kč
Floor mýdlový čistič dřeva s avokádovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni.
42,23 Kč
Floor mýdlový čistič laminátových podlah s pomerančovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje plovoucí laminátové podlahy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni pomerančů.
42,23 Kč
Floor Natural Wax se včelím voskem je určen na mytí a leštění dřevěných, lakovaných, plastových (PVC) a plovoucích podlah. S antistatickým a leštícím účinkem. Zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni, dává podlaze lesk. Nepoužívat na dřevěné povrchy bez povrchové úpravy.
52,00 Kč
42,23 Kč
Floor mýdlový čistič dřeva s borovicovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni borovice.
115,56 Kč
Floor mýdlový čistič dřeva s citrónovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni citronů.
115,56 Kč
Super lesk bez leštění. Floor P je emulze k čištění, ošetření, leštění a konzervaci podlah z PVC, dřevěných podlah, mozaik, parketových podlah, plovoucích podlah, kamene a mramoru. Zajišťuje vysoký lesk bez leštění, zanechává příjemnou vůni, působí protiskluzově, konzervuje. Obsahuje vosk...
68,00 Kč
67,64 Kč
Floor T je prostředek (šampon) určený k ručnímu čištění koberců, čalounění a autopotahů, odstraňuje a čistí skvrny, dodává měkkost a hebkost, zanechává příjemnou a svěží vůni. Není určen pro strojní čištění. Vůně Spring Fresh (vůně jara)  
51,91 Kč
Floor T je určen na strojní čištění koberců, čalounění a autopotahů, odstraňuje a čistí skvrny, dodává měkkost a hebkost, zanechává příjemnou a svěží vůni, nepěnivý. Vůně Spring Fresh.
51,91 Kč
Floor T spray s pumpičkou - prostředek k čištění a ochraně koberců, čalounění a autopotahů, odstraňuje a čistí skvrny, dodává měkkost a hebkost, zanechává příjemnou a svěží vůni Spring Fresh. S mechanickým rozprašovačem.
59,41 Kč
Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Marseillské mýdlo.  
38,36 Kč
Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Levandule.
38,36 Kč
Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Citron.
38,36 Kč
Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Vanilka.
38,36 Kč
Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Jasmín.
38,36 Kč
Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Zelené jablko.
38,36 Kč
Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Spa.
38,36 Kč
Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Red fruits.
38,36 Kč
Záznamy: 1 - 33 ze 33

ROZVOZ ZDARMA

podmínky najdete zde

Kontakt

Bendi s.r.o. SKLAD: Bendi s.r.o. zemědělský areál 273 26 Kamenný Most 604230009 Jiří Benedikt, 604307277 Marcela Benediktová jirka.benedikt@bendi.cz Otevírací doba - dle telefonické dohody (obvykle PO-PÁ 8,30-15,00 hod), při osobním odběru prosíme o předchozí telefonickou domluvu.